BA151B-M • 55 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Macrame Plant Holder - Black - MBA151B-M • 55 op voorraad |
€ 19,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
We houden van hangende planten! Deze handgemaakte macram -mand gemaakt van katoen is de perfecte plantenhouder die een fantastisch huis maakt voor uw binnenplanten. Voeg een decoratieve aanraking toe aan uw binnenruimte of overdekte buitenkamer met uw favoriete natuurlijke groene of faux -plant.
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 100cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 260gr |
| Barcode/EAN | 7438246089009 |
| SKU | BA151B-M |