INME011GB-M • 79 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Marbre d’Or Candle Holder - Gold Black - MINME011GB-M • 79 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Marbre d’Or dient als art deco kandelaar die een enkele vlam omzet in sfeer. Het is meer dan een vat: het omlijst licht met elegantie en verandert stille hoekjes in momenten die uitnodigen tot pauze, warmte en verbinding.
De vorm is gemaakt van gerecycled glas en aluminium en voelt vloeiend en toch sterk aan, sculpturaal en toch moeiteloos. Hij is middelgroot en past op natuurlijke wijze op een eettafel, console of plank, waardoor de sfeer verandert met een zachte glans en verfijnde balans.
Elk stuk draagt subtiele variaties in toon en textuur, sporen van het maken ervan die ervoor zorgen dat geen twee hetzelfde zijn. Onderscheidend en toch tijdloos, voegt het karakter en rustige luxe toe en wordt het een aanwezigheid die persoonlijk aanvoelt in elk huis.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Messing |
| Gemaakt in | India |
| height | 31cm |
| width | 18cm |
| length | 18cm |
| weight | 3,100gr |
| Barcode/EAN | 6097312263203 |
| SKU | INME011GB-M |