INME006B-L • 75 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Totemo Candle Holder - Black - LINME006B-L • 75 op voorraad |
€ 36,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Gedurfde zwarte rondingen stijgen op in een opvallend silhouet, waardoor The Glowpad zijn identiteit krijgt als een hoge zwarte kandelaar met een tijdloos karakter. Gegoten uit gerecycled aluminium en afgewerkt met een glad, matzwart oppervlak, straalt hij zowel kracht als elegantie uit, een stuk dat geaard en toch verfijnd aanvoelt.
Waar het ook rust, dit stuk verandert de stemming. Een eettafel voelt intiemer aan, een plank verandert in een galerij, een slaapkamer wordt rustiger onder zijn gloed. De hoge vorm zorgt op natuurlijke wijze voor focus en brengt karakter in de kamer.
Elke Glowpad vertoont kleine variaties in oppervlak en toon die het ambacht erachter onthullen. Deze details zetten functie om in aanwezigheid en bieden een kandelaar die gevoelvol, onderscheidend en duurzaam aanvoelt.
| Materiaal | Messing |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 30.50cm |
| width | 6.50cm |
| length | 11cm |
| weight | 550gr |
| Barcode/EAN | 6097312255246 |
| SKU | INME006B-L |