INGF007NB-50x50 • 24 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Nordic Stripe Cushion Cover - Natural Black - 50x50INGF007NB-50x50 • 24 op voorraad |
€ 62,50 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Nordic Stripe Kussenhoes is de oplossing als je klaar bent om je kussens een frisse nieuwe look te geven. Het is handgemaakt van 100% linnenfluweel en combineert de natuurlijke duurzaamheid en het ademend vermogen van linnen met de luxueuze zachtheid en subtiele glans van fluweel.
Hierdoor ontstaat een kussenhoes die net zo goed aanvoelt als hij eruit ziet en comfort biedt, perfect om tot rust te komen en de buitenwereld te vergeten. Het tijdloze streepontwerp voegt een elegant element toe dat uw bank prachtig verfraait. Ideaal voor de plek waar je lekker wegkruipt met een boek of op de bank voor je tv, het brengt zowel stijl als ontspanning in huis.
Elk stuk is uniek, met natuurlijke variaties in kleur en textuur die de handgemaakte charme, de mengfunctie, het ontwerp en de duurzaamheid benadrukken.
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Linnen |
| Gemaakt in | India |
| height | 2cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 280gr |
| Barcode/EAN | 6097315538537 |
| SKU | INGF007NB-50x50 |