BAJN122EG • 86 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Stunning Leaf - Emerald GreenBAJN122EG • 86 op voorraad |
€ 14,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze grote bamboetak met handgemaakt grasblad voegt een prachtig decoratief element toe aan je interieur. Het kan op de vloer worden geplaatst, leunend tegen een muur. Absoluut een prachtige eye-catcher, verkrijgbaar in vele kleuren!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 190cm |
| width | 30cm |
| length | 5cm |
| weight | 480gr |
| Barcode/EAN | 6097313228256 |
| SKU | BAJN122EG |