| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Shell Purse on StandBAKU009NBr • 3 op voorraad |
€ 134,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Shell Purse op standaard is een handgemaakte tas uit Indonesië, handgemaakt met organische vezels en bedekt met handgeplaatste zeeschelpen. Een prachtig decoratief statement-stuk om een echte bohemien-chique sfeer aan je interieur toe te voegen. Je kunt de tas ook ophangen als mooie eyecatcher ter verfraaiing van een blinde muur.
| Materiaal | Schelp |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 75cm |
| width | 12cm |
| length | 20cm |
| weight | 1,660gr |
| Barcode/EAN | 7438246156138 |
| SKU | BAKU009NBr |