| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Card HolderBASU511 • 266 op voorraad |
€ 4,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Teak Root-kaarthouder is de perfecte oplossing om een visitekaartje in te bewaren, een restaurantmenu te presenteren of er een andere boodschap in te plaatsen...
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 8cm |
| length | 8cm |
| weight | 60gr |
| Barcode/EAN | 7438245990986 |
| SKU | BASU511 |