| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Coastal Juju - Grey Brown - MBALE015GBr-M-50 |
€ 99,95 | - | Voeg toe |
Onze prachtige grijsbruine wanddisplay met veren is een echte bohemien schoonheid om elke muur in je interieur, overdekt terras of tuin te versieren. De middencirkel is omgeven door met de hand geplaatste schelpen.
| Materiaal | Veer |
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 50cm |
| length | 50cm |
| weight | 360gr |
| Barcode/EAN | 7438246098018 |
| SKU | BALE015GBr-M-50 |