BA034N-L-60x60 • 3 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Cushion Cover Square - Natural - 60x60BA034N-L-60x60 • 3 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Wikkel uw ruimte in de warmte van een natuurlijke textuur met deze vierkante raffia kussenhoes. De aardetinten en het ingewikkelde weefsel zijn handgeweven van raffia en nodigen uit tot een gevoel van kalmte en ontspanning.
Het heeft een perfect formaat van 60 x 60 en geeft een gezellig tintje aan uw bank, bed of terras, waardoor uw huis een relaxte, boho-charme krijgt. De rijke textuur en het zachte gevoel creëren een gastvrije sfeer, terwijl elke kussenhoes uniek is vervaardigd, met subtiele variaties die hem echt uniek maken.
Elk stuk is individueel handgemaakt van natuurlijke materialen, wat betekent dat er geen twee hetzelfde zijn, met kleine variaties in toon, weefsel of vorm die bijdragen aan de charme.
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 10cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 500gr |
| Barcode/EAN | 7438246082048 |
| SKU | BA034N-L-60x60 |