INIE001AQ-35x100 • 22 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Oh My Gee Cushion Cover - Aqua - 35x100INIE001AQ-35x100 • 22 op voorraad |
€ 89,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Breng een vleugje zachtheid en ziel in je ruimte met de Oh My Gee kussenhoes in rustgevend aqua. Elk stuk is met de hand geverfd op katoen en heeft subtiele variaties die de zorg en het vakmanschap weerspiegelen die in de creatie ervan is gestoken.
De langwerpige vorm is perfect om als laagje over een bed, bank of lounge te dragen en voegt een ontspannen textuur en een vleugje kleur toe. De koele toon doet denken aan zeebriesjes en open luchten, perfect voor het creëren van een serene sfeer.
Het binnenkussen is apart verkrijgbaar in onze winkel. Elke hoes is handgemaakt van natuurlijke materialen, wat betekent dat kleine verschillen in textuur en toon bijdragen aan het unieke karakter en de charme van elk stuk.
Let op: kussenvulling wordt niet meegeleverd.
| Materiaal | Katoen |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 10cm |
| width | 100cm |
| length | 35cm |
| weight | 1,700gr |
| Barcode/EAN | 7438246229238 |
| SKU | INIE001AQ-35x100 |