JAECOL039N-280 • 7 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
Bench With Square Foot - Natural - 280JAECOL039N-280 • 7 op voorraad |
€ 1.199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze lange houten bank voegt rust en karakter toe aan elke ruimte, dankzij de strakke vorm en natuurlijke afwerking. Met een brede zitting en vierkante blokpoten voelt hij sterk en toch eenvoudig aan, perfect voor open gangen, tuinpatio's of het voeteneind van een bed. Het gladde teakhouten oppervlak zorgt voor een warme, organische textuur die gemakkelijk past bij veel interieurstijlen, van rustiek tot modern.
Het biedt meer dan alleen functionaliteit, het nodigt uit om te vertragen en een tijdje te blijven. Alle stukken zijn handgemaakt van natuurlijke materialen, dus subtiele variaties in toon, weefsel of vorm kunnen voorkomen en maken deel uit van hun schoonheid.
Teakhout heeft een hart van honingzoet goud. Na verloop van tijd borstelt de zon het hout zachtjes in een verweerd zilver, een sierlijk patina van ouderdom. Om de oorspronkelijke warmte levend te houden, behoudt een simpele aanraking van olie de gouden glans voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 30cm |
| length | 280cm |
| weight | 43,000gr |
| Barcode/EAN | 6097310952925 |
| SKU | JAECOL039N-280 |