JAECOL038N-280 • 8 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Bench With Iron Legs - Natural - 280JAECOL038N-280 • 8 op voorraad |
€ 1.199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Creëer ruimte om samen te komen, te pauzeren of gewoon van het uitzicht te genieten met deze grote bank met ijzeren poten. De royale lengte en warme, organische textuur zorgen voor een gevoel van gemak, zowel binnen als buiten.
Het is gemaakt van teak en ijzer en biedt langdurige sterkte en behoudt tegelijkertijd een natuurlijk, geaard gevoel. Je kunt hem langs een eettafel plaatsen, in een luchtige gang of buiten op een zonovergoten terras om structuur en zachtheid in de ruimte te brengen.
Met de hand vervaardigd uit natuurlijke materialen, er worden subtiele verschillen in nerf, kleur of vorm verwacht en deze maken elke bank uniek.
Teakhout heeft een hart van honingzoet goud. Na verloop van tijd borstelt de zon het hout zachtjes in een verweerd zilver, een sierlijk patina van ouderdom. Om de oorspronkelijke warmte levend te houden, behoudt een simpele aanraking van olie de gouden glans voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 30cm |
| length | 280cm |
| weight | 43,000gr |
| Barcode/EAN | 6097310943947 |
| SKU | JAECOL038N-280 |