| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Tapas SpoonJAES034B • 134 op voorraad |
€ 7,70 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Foodies over de hele wereld zijn dol op onze Burned-collectie, en terecht! Je eten was nog nooit zo Insta-licious met onze black-burnt serviescollectie. Het contrast met je kleurrijke maaltijden geeft het een unieke uitstraling. Deze tapaslepel is daarop geen uitzondering! Verrijk je tapasbord met een bijpassende zwarte lepel, met daarin een sausje of een hapje van iets lekkers. Alle stukken zijn handgemaakt op Java, dus "selamat menikmati (gelieve te genieten)"!
| Materiaal | Terracotta |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 5cm |
| length | 16cm |
| weight | 950gr |
| Barcode/EAN | 7438246260293 |
| SKU | JAES034B |