| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Spoon - MBASU008-M • 153 op voorraad |
€ 6,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige handgemaakte teakhouten wortellepel is verkrijgbaar in drie maten en vormen. Waarom kiezen voor een saaie tafelaankleding als je deze ook kunt toevoegen - tafelkleed om indruk te maken!
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 1cm |
| width | 4cm |
| length | 19cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245991969 |
| SKU | BASU008-M |