INAB017Bra-M • 1 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Brass Planter on Stand - Brass - MINAB017Bra-M • 1 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze strakke plantenbak in messing heeft een glanzende ronde pot, opgehangen aan opvouwbare ronde poten. Met deze plantenbak voeg je direct een vleugje verfijning toe aan elke binnenruimte, waardoor zelfs de meest voorkomende kamerplant er luxueus uitziet. Het is verkrijgbaar in drie maten en laten we eerlijk zijn: ze zien er het beste uit als ze gecombineerd worden.
| Materiaal | Aluminium |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 42cm |
| width | 20cm |
| length | 20cm |
| weight | 1,180gr |
| Barcode/EAN | 7438246224202 |
| SKU | INAB017Bra-M |