| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Basket - LJAAD004N-L • 9 op voorraad |
€ 71,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Hallo! Deze tropische mand zal je hart stelen en je interieur opfleuren. Gemaakt van bananenblad en versierd met raffia-strengen om je opberger eruit te laten zien als iets van een ver eiland. Verkrijgbaar in twee maten.
| Materiaal | Raffia |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 30cm |
| width | 43cm |
| length | 43cm |
| weight | 1,550gr |
| Barcode/EAN | 7438246275273 |
| SKU | JAAD004N-L |