| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Chungu BasketJAHA002N • Product beschikbaar |
€ 199,95 | Start 25/05/2026 | Voeg toe |
De naadloze combinatie van duurzame materialen en ingewikkeld vakmanschap van de Chungu Basket maakt het tot een functioneel kunstwerk dat uw levensstijl aanvult. De tijdloze schoonheid en de vakkundig vervaardigde textuur van de Chungu Basket zijn een ware belichaming van kunstenaarschap en bruikbaarheid. Of je hem nu gebruikt als opberger of als designstuk: deze mag je niet missen.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Zeegras |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 35cm |
| width | 54cm |
| length | 54cm |
| weight | 3,800gr |
| Barcode/EAN | 7438246274221 |
| SKU | JAHA002N |