BAJN073B-L • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
Les Quatre Mains Baskets - Black - L - blackBAJN073B-L • 2 op voorraad |
€ 109,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ontmoet de vier handen basketbal in het zwart, uw nieuwe dagelijkse metgezel voor stijlvolle opslag. Handweven in Indonesië van natuurlijk zeegras, het brengt een zacht ritme en geaarde schoonheid naar je huis.
De diepe zwarte toon die moeiteloos fokt met zacht linnen, houten vloeren en gezellige textiel. Stop het naast je bank met opgerolde worpen of plaats het in je ingang om dagelijkse rommel te verzamelen met rustige intentie.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 30cm |
| width | 60cm |
| length | 60cm |
| weight | 3,400gr |
| Barcode/EAN | 7438246112158 |
| SKU | BAJN073B-L |