BAGE016NBr • 45 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Colonial Umbrella Basket - Natural BrownBAGE016NBr • 45 op voorraad |
€ 129,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Een prachtig vormgegeven opbergoplossing geïnspireerd op klassiek koloniaal design. Deze paraplumand is gemaakt van rotan en is ontworpen om uw paraplu's, wandelstokken of wandelstokken netjes geordend te houden en tegelijkertijd een rustiek, elegant accent aan uw interieur toe te voegen. Plaats hem in uw foyer, bijkeuken of gang om uw huis te voorzien van het uitnodigende karakter van rotanvakmanschap.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 67cm |
| width | 24cm |
| length | 24cm |
| weight | 1,160gr |
| Barcode/EAN | 7438246216269 |
| SKU | BAGE016NBr |