JARAC022N • 74 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Hatra Brush - Natural - beigeJARAC022N • 74 op voorraad |
€ 21,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Maak kennis met de Hatra Brush, een doordacht ontworpen schoonmaakhulpmiddel gemaakt van teakhout. Deze borstel is perfect voor het afwassen of het schrobben van oppervlakken en combineert duurzaamheid met een tijdloze, natuurlijke esthetiek. Het gladde handvat zorgt voor een comfortabele grip, terwijl de stevige borstelharen zorgen voor een effectieve reiniging van al uw keukenklussen.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 8cm |
| width | 33cm |
| length | 9cm |
| weight | 200gr |
| Barcode/EAN | 6097311665626 |
| SKU | JARAC022N |