JARAC018N • Product beschikbaar
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Haya Broom - Natural - beigeJARAC018N • Product beschikbaar |
€ 25,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De warmte van teakhout geeft de Haya Broom een zachte, sculpturale uitstraling, waardoor deze houten bezem en blik open in huis kunnen staan in plaats van weggestopt te worden. De afgeronde lijnen voelen kalm en opzettelijk aan.
Dankzij de compacte schaal is hij ideaal voor het borstelen van kleine oppervlakken, van keukenbladen tot open planken. De zachte borstelharen verzamelen gemakkelijk kruimels en de gebogen pan rust netjes achter de bezem voor moeiteloos opbergen, dat er nog steeds doordacht uitziet.
De set is gemaakt van natuurlijke vezels en massief teak en heeft rustige variaties in nerven en toon, gevormd door het klimaat en landschap van Indonesië, waardoor elk stuk zijn eigen subtiele identiteit krijgt.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 20cm |
| length | 18.50cm |
| weight | 300gr |
| Barcode/EAN | 6097311662625 |
| SKU | JARAC018N |