BASI003PW • 36 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Resin Organic Fruit Stand - Pink White - pink, pinkBASI003PW • 36 op voorraad |
€ 164,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje moderne elegantie toe aan uw keuken of eetkamer met de organische fruitstandaard van hars. Deze standaard is handgemaakt van hars en heeft vloeiende, organische lijnen die ook dienst doen als functionele kunst. Het gelaagde ontwerp is perfect voor het tentoonstellen van vers fruit, gebak of zelfs decoratieve voorwerpen, waardoor hij net zo veelzijdig als stijlvol is.
| Kleur | Roze |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Polyresin |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 15cm |
| width | 27cm |
| length | 27cm |
| weight | 880gr |
| Barcode/EAN | 6097312210290 |
| SKU | BASI003PW |