POCE078W • 222 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Olive Oil Bottle N°78 - WhitePOCE078W • 222 op voorraad |
€ 36,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Sereen, veilig en verfijnd. De Olijfoliefles N°78 is een keramische olijfoliefles die een gevoel van kalme en stille luxe uitstraalt in de keuken.
De korte, schuine uitloop maakt gecontroleerd schenken mogelijk, terwijl het hoge en zacht taps toelopende silhouet sculpturaal en evenwichtig aanvoelt. Een afgeronde lushandgreep biedt comfortabele grip en het deksel van natuurkurk zorgt voor versheid.
Deze fles van 100 ml is perfect voor olijfolie en tilt de dagelijkse rituelen in de keuken naar een hoger niveau. Wanneer hij niet wordt gebruikt, staat hij sierlijk op het aanrecht, als een klein keramisch stuk dat stille schoonheid combineert met doordachte functionaliteit. Deze keramische olijfoliefles is zacht gespikkeld met natuurlijke variatie als onderdeel van ambachtelijk vakmanschap
| Kleur | Wit |
| Materiaal | Keramiek |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Portugal |
| height | 19.50cm |
| width | 8.50cm |
| length | 14.50cm |
| weight | 2,160gr |
| Barcode/EAN | 6097311350362 |
| SKU | POCE078W |