BASI004PW • 21 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Resin Organic Bowl - Pink White - S - pink, pinkBASI004PW • 21 op voorraad |
€ 39,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Resin Organic Bowl is meer dan alleen Serveware - het is een functioneel kunstwerk. Handgemaakt van hars, de stromende, natuurlijke vorm en gladde afwerking brengen een moderne, sculpturale aanraking aan elke tafel. Perfect voor het serveren van snacks, salades of gewoon als een decoratief stuk, combineert deze kom naadloos de bruikbaarheid met gedurfd ontwerp.
| Kleur | Roze |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Polyresin |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 14cm |
| length | 16cm |
| weight | 225gr |
| Barcode/EAN | 6097312212225 |
| SKU | BASI004PW |