JABATU001B-XS • 136 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Lava Stone Bowl - Black - XSJABATU001B-XS • 136 op voorraad |
€ 14,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje van de ruwe schoonheid van de natuur toe aan je keuken met de lava stenen zoutkom. Handgemaakt van vulkanische lavasteen, deze kom brengt een aardse, gestructureerde charme in uw tafel. Perfect voor het vasthouden van zout, kruiden of zelfs kleine snuisterijen, het is een veelzijdig stuk dat stijl combineert met bruikbaarheid.
Elke kom is uniek en toont de natuurlijke texturen en het karakter van de lava -steen waar hij van is gemaakt.
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Steen |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 7cm |
| length | 7cm |
| weight | 1,500gr |
| Barcode/EAN | 6097327656670 |
| SKU | JABATU001B-XS |