JACAS016N • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Bumaga Basket - Natural - beigeJACAS016N • 2 op voorraad |
€ 61,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Bumaga -mand is een prachtig handgemaakte opslagoplossing gemaakt van waterhyacint. Met zijn sterke maar lichte ontwerp is de Bumaga -mand een praktische en elegante toevoeging aan uw huisdcor, waarbij functionaliteit met schoonheid wordt vergezeld. Perfect voor het opslaan van dekens, speelgoed of tijdschriften, deze veelzijdige mand brengt warmte en rustieke charme in elke ruimte.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Zeegras |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 30cm |
| width | 30cm |
| length | 30cm |
| weight | 880gr |
| Barcode/EAN | 6097312117117 |
| SKU | JACAS016N |