BAGE019NBr • 55 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Bathroom Bin Basket - Natural BrownBAGE019NBr • 55 op voorraad |
€ 99,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze schattige mand, met de hand geweven uit verschillende tinten rotan, heeft het allemaal: een rustieke charme, een ingewikkelde handgemaakte en oosterse look en totale functionaliteit. Gebruik hem om kleine spullen in op te bergen of als kleine badkamerbak en zie hoe dit prachtige kunstwerk je ruimte verrijkt. Ben je dol op deze look? We hebben een compleet assortiment manden in koloniale stijl beschikbaar.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 36cm |
| width | 27cm |
| length | 27cm |
| weight | 620gr |
| Barcode/EAN | 7438246217211 |
| SKU | BAGE019NBr |