JACAS006N-M • 7 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Tarajih Basket - Natural - MJACAS006N-M • 7 op voorraad |
€ 139,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Breng organisatie en charme naar uw huis met de Tarajih -mand, vakkundig handgemaakt uit bananenblad. Ideaal voor het opslaan van dekens, speelgoed, wasserette of zelfs als een decoratief stuk, brengen de organische textuur van deze mand en warme tinten een gezellige, natuurlijke sfeer in elke ruimte. Perfect voor de woonkamer, slaapkamer of badkamer, het is net zo praktisch als het opvallend is.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Palmblad |
| Vorm | Cilinder |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 47cm |
| width | 40cm |
| length | 40cm |
| weight | 2,450gr |
| Barcode/EAN | 6097312079002 |
| SKU | JACAS006N-M |