| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Jinsuo Vase - Beige - beigeESSAMI008Be • 8 op voorraad |
€ 109,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ontmoet de Jinsuo -vaas, een verbluffende mix van traditionele schoonheid en modern design. Vernoemd naar de "Golden Lock" in het Chinees, symboliseert Jinsuo de manier waarop deze vaas boeit met zijn organische, flesachtige vorm. Het is glad, vloeiende lijnen en natuurlijke vorm brengen een gevoel van moeiteloze elegantie in elke kamer, of het nu uw favoriete bloemen vasthoudt of alleen staat als een sculpturaal statement.
| Kleur | Beige |
| Materiaal | Glas |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Spain |
| height | 73cm |
| width | 34cm |
| length | 34cm |
| weight | 8,300gr |
| Barcode/EAN | 6097311494462 |
| SKU | ESSAMI008Be |