JABR090ConN-S • 2 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Whoopy Vase - Concrete Natural - SJABR090ConN-S • 2 op voorraad |
€ 32,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Perfect voor droogbloemen of gewoon als decoratie: deze ronde vaas is een absolute blikvanger. Verkrijgbaar in drie maten. Het rotandetail geeft direct een kustgevoel aan je woonkamer, badkamer of overdekte buitenruimte. Let op: dit is geen waterdichte vaas en mag alleen met droogbloemen worden gebruikt.
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 19cm |
| width | 13cm |
| length | 13cm |
| weight | 1,200gr |
| Barcode/EAN | 7438246257286 |
| SKU | JABR090ConN-S |