JABR041ConN-M • 6 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Styly Vase - Concrete Natural - MJABR041ConN-M • 6 op voorraad |
€ 87,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje charme toe aan je woonkamer of badkamer met onze Styly vazen. Ze zijn gemaakt van terracotta met een prachtig raffia-detail erop en zijn perfect voor gedroogde of verse bloemen. Voor verse bloemen plaatst u een hergebruikt glas of een hergebruikt bakje, zoals een plastic fles of yoghurtpot, in de vaas. Voeg water toe en rangschik je bloemen zoals gewenst: het is een eenvoudige, milieuvriendelijke manier om van verse bloemen te genieten
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 23cm |
| width | 29cm |
| length | 29cm |
| weight | 2,960gr |
| Barcode/EAN | 7438246141172 |
| SKU | JABR041ConN-M |