ESSAMI005B-S • 125 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Zuanshí Bottle - Blue - S - blueESSAMI005B-S • 125 op voorraad |
€ 10,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Maak kennis met je serene metgezel, de Zuanshí Bottle, een kleine glazen fles die is gemaakt om de dagelijkse hydratatie stille schoonheid te geven. Zorgvuldig met de hand gevormd, dient het als een betrouwbaar vat voor elk drankje, waardoor elke slok een moment van kalmte en intentie wordt.
In het Chinees betekent Zuanshí ‘diamant’. Het subtiel gestructureerde lichaam vangt het licht op met een zachte en diamantachtige glans. Het verfijnde silhouet voegt gratie toe aan elke omgeving, van een rustig bureau tot een gedeelde eettafel.
Elke fles is liefdevol met de hand gemaakt, dus subtiele variaties in textuur en kleur maken elke ‘kleine diamant’ uniek mooi. Ga voorzichtig te werk en vermijd plotselinge temperatuurschommelingen om het glas te behouden.
| Kleur | Blauw |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Spain |
| height | 22cm |
| width | 12cm |
| length | 12cm |
| weight | 5,400gr |
| Barcode/EAN | 6097311485477 |
| SKU | ESSAMI005B-S |