ESSAMI005B-M • 105 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Zuanshí Bottle - Blue - M - blueESSAMI005B-M • 105 op voorraad |
€ 15,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ontdek de sprankjes diamantkarakter via de Zuanshí-fles. Het sierlijke silhouet brengt een geaarde rust in elke omgeving, van een rustig bureau tot een gedeelde eettafel. Ingetogen en toch verfijnd: dit waterflesglas verandert de simpele handeling van het drinken in een doordacht dagelijks ritueel.
Zorgvuldig met de hand gevormd, wordt het een betrouwbaar vat voor een gemiddelde capaciteit van uw water, sap of uw favoriete dranken. Uw dagelijkse hydratatie verandert in een rustgevend moment van pauze.
Deze blauwe glazen fles is liefdevol met de hand gemaakt en onthult kleine variaties in kleur en textuur voor een natuurlijke schoonheid. Zorg er met liefde voor en vermijd plotselinge temperatuurschommelingen om de sterkte en helderheid van het glas te behouden.
| Kleur | Blauw |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Spain |
| height | 28cm |
| width | 14cm |
| length | 14cm |
| weight | 7,500gr |
| Barcode/EAN | 6097311486405 |
| SKU | ESSAMI005B-M |