| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Yugang Vase - Green - greenESSAMI010G |
€ 54,95 | - | Voeg toe |
Maak kennis met The Yugang Vase, een prachtig stuk gemaakt van gerecycled glas. De unieke organische bubbelvorm voegt een leuk en modern tintje toe aan elke kamer. Of je hem nu vult met verse bloemen of hem leeg laat staan als decoratie, deze vaas is een echte blikvanger. Perfect voor je eettafel, plank of waar je maar een beetje charme wilt toevoegen.
| Kleur | Groen |
| Taal | Engels |
| Materiaal | Glas |
| Gemaakt in | Spain |
| height | 31cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 2,420gr |
| Barcode/EAN | 6097311499474 |
| SKU | ESSAMI010G |