CNCC001A-L • 101 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Amber Cuboid Vase - Amber - LCNCC001A-L • 101 op voorraad |
€ 29,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
De Amber Cuboid Vase onderzoekt de dialoog tussen geometrie en licht. Door deze hoge amberkleurige glazen vaas wordt warmte vorm, minimaal, kalm en diep tastbaar. De tint doet denken aan de gloed van de late namiddag en voegt rustige diepte en sfeer toe aan elk interieur.
Naast de sculpturale lijnen dient het prachtig als een vat voor hoge stengels, gedroogde bloemen of enkele takken, waardoor tafels en planken evenwicht en verticaal ritme krijgen. De rechthoekige vorm voelt zowel architectonisch als organisch aan, een subtiel statement dat zowel moderne, bohemien als rustieke ruimtes aanvult.
Het stuk heeft niet alleen een functie, maar ook een gevoel van tijd. Het is gevormd uit gerecycled glas en belichaamt vernieuwing, waarbij wat ooit werd weggegooid iets duurzaams wordt, gemaakt om licht terug te brengen in het dagelijks leven.
| Materiaal | Glas |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | China |
| height | 30cm |
| width | 10cm |
| length | 10cm |
| weight | 1,400gr |
| Barcode/EAN | 6097313931941 |
| SKU | CNCC001A-L |