BAYU051B-XL • 7 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Macaron Pendant - Black - XLBAYU051B-XL • 7 op voorraad |
€ 999,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige hanglampen zijn niet alleen bedoeld voor verlichting; ze zijn een zoete traktatie voor je interieur! Onze Macaron-lampen zijn handgemaakt van rotan en verkrijgbaar in drie maten en zijn het perfecte recept voor een vleugje speelse elegantie in elke kamer.
Net als bij een macaron draait het bij deze hanglampen om eenvoudige, onweerstaanbare charme. Hang er gewoon een op en zie hoe de kamer oplicht met een glimlach. De kap wordt geleverd zonder elektrische bedrading of stekkers, waardoor u de flexibiliteit heeft om het plafond- of insteekarmatuur te selecteren dat bij uw stijl past, apart verkrijgbaar in onze winkel.
Elke lamp is handgemaakt van natuurlijke materialen, waardoor er zachte variaties in kleur en constructie kunnen optreden; subtiele details die de handgemaakte charme versterken.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Kleur | Zwart |
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 47cm |
| width | 150cm |
| length | 150cm |
| weight | 7,000gr |
| Barcode/EAN | 6097310220246 |
| SKU | BAYU051B-XL |