BAYU040N-L-65x40 • 1 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Flirt Pendant - Natural - LBAYU040N-L-65x40 • 1 op voorraad |
€ 199,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
| Materiaal | Rotan |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 65cm |
| length | 65cm |
| weight | 1,080gr |
| Barcode/EAN | 7438246192167 |
| SKU | BAYU040N-L-65x40 |
| Verzorging en onderhoud | Om de duurzaamheid te garanderen, heeft rotan een behandeling nodig om het weer- en rotbestendig te maken. Breuk kan optreden, vooral als het materiaal wordt blootgesteld aan overmatige spanning of ongunstige omstandigheden. Voor een optimale verzorging kun je rotan het beste uit de buurt van vochtige ruimtes houden, omdat overmatig vocht de structuur na verloop van tijd kan verzwakken. |
| Onderhoudslink | Care & Maintenance |