| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Tutuala Bench - OutdoorJAKAY004N • 9 op voorraad |
€ 999,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze prachtige bank gemaakt van milieuvriendelijk teruggewonnen teakhout is puur eye-candy! De Tutuala stapt af van het ongecompliceerde bankontwerp en omarmt ronde vormen en onconventionele poten om te eindigen met een statement meubelstuk.
Ontworpen om ook buiten te gebruiken (regenwater sijpelt er doorheen), het is ook een zeer praktische keuze. Verplaats hem vanuit uw tuin, naar uw gang of naar uw woonkamer - wanneer u maar wilt!
Teakhout heeft een hart van honingzoet goud. Na verloop van tijd borstelt de zon het hout zachtjes in een verweerd zilver, een sierlijk patina van ouderdom. Om de oorspronkelijke warmte levend te houden, behoudt een simpele aanraking van olie de gouden glans voor altijd.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 40cm |
| length | 160cm |
| weight | 16,800gr |
| Barcode/EAN | 7438246297244 |
| SKU | JAKAY004N |