| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Fusuma Coffee Table - LJASE018N-L • 17 op voorraad |
€ 749,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Alle goede dingen komen in drieën! Onze Fusuma salontafels worden apart verkocht, maar passen als set van twee of drie perfect bij elkaar en zijn met kleine hoogteverschillen ruimtebesparend.
Deze praktische schoonheden zijn gemaakt van hergebruikt teakhout, waardoor ze een rustieke uitstraling hebben die past in elk interieur. Omarm de schoonheid van de (on)perfecties van de natuur en breng de warmte van teruggewonnen hout in huis met de Fusuma Salontafels.
Elk stuk is handgemaakt van natuurlijke materialen en heeft zachte onvolkomenheden en toonverschuivingen als stille handtekeningen van zijn unieke ziel.
Dit product is uitsluitend bedoeld voor gebruik binnenshuis. Gebruik buitenshuis, zelfs in overdekte ruimtes, kan schade veroorzaken als gevolg van vochtigheid of weersomstandigheden en valt niet onder de garantie. Afbeeldingen die gebruik buitenshuis laten zien, zijn uitsluitend bedoeld voor stylingdoeleinden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 45cm |
| width | 80cm |
| length | 80cm |
| weight | 16,180gr |
| Barcode/EAN | 7438246286262 |
| SKU | JASE018N-L |