| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Organic PlateBASU600 • 152 op voorraad |
€ 25,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Dit bord is een stuk van de natuur, rechtstreeks naar je eettafel gebracht. Handgemaakt van duurzaam geproduceerde teakwortel, het is een echt kunstwerk dat de schoonheid van imperfectie viert. ACT -plaat beschikt over een unieke vorm, graan en textuur, waardoor elke maaltijd een artistieke ervaring is. Experce dineren anders met onze teakwortel organische plaat is het meer dan een bord; Het is een gespreksstarter en een stuk van de kunst van de natuur in je huis.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 3cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246295257 |
| SKU | BASU600 |