JABR087ConN-L • 9 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Belly Vase - Concrete Natural - LJABR087ConN-L • 9 op voorraad |
€ 65,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Geef je planten of bloemen (gedroogd) de vaas die ze verdienen met dit terracotta meesterwerk verkrijgbaar in drie maten. Het rotandetail geeft direct een kustgevoel aan je woonkamer, badkamer of overdekte buitenruimte. Let op: dit is geen waterdichte vaas en mag alleen met droogbloemen worden gebruikt.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Terracotta, Aardewerk |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 27cm |
| width | 33cm |
| length | 33cm |
| weight | 5,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246250249 |
| SKU | JABR087ConN-L |