INIE009BuV-XXL • 39 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Oh My Gee Candle Holder - Burgundy Velvet - XXLINIE009BuV-XXL • 39 op voorraad |
€ 22,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze Oh My Gee kandelaars zijn gewoon té schattig! Het glas wordt geleverd in handgebreide katoenen of fluwelen jasjes, gemaakt in dezelfde kleuren als onze plaids, kussenhoezen en poefs, zodat je gemakkelijk een kleurenthema in je ruimte kunt creëren. We hebben verschillende kleuren en patronen beschikbaar, evenals verschillende maten. Mix, match en presenteer dit prachtige product in je huis!
| Materiaal | Fluweel |
| Vorm | Ronde |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | India |
| height | 25cm |
| width | 15cm |
| length | 15cm |
| weight | 100gr |
| Barcode/EAN | 7438246239299 |
| SKU | INIE009BuV-XXL |