| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Teak Root Salt Cup - XSBASU501-XS • 162 op voorraad |
€ 4,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Deze Teakwortelzoutbeker is een mooie aanvulling op elke tafelsetting en maakt uw presentatie nog lekkerder. Je kunt het gebruiken voor zout, suiker of andere kruiden die je afzonderlijk wilt serveren.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Vorm | Ronde |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 4cm |
| width | 6cm |
| length | 6cm |
| weight | 20gr |
| Barcode/EAN | 7438245989980 |
| SKU | BASU501-XS |