| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Concrete Coat Hanger - Natural - beigeJABR059N • Product beschikbaar |
€ 249,95 | Start 30/06/2026 | Voeg toe |
Stevig als een rots - en toch zo aangenaam voor de ogen. Deze kleerhanger van beton en teakhout maakt van een gewoon woonaccessoire iets stijlvols. Voeg dit toe aan je gang en begroet bezoekers meteen met dit handgemaakte stuk houtkunst.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 150cm |
| width | 25cm |
| length | 25cm |
| weight | 10,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246134167 |
| SKU | JABR059N |