| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Island Cloth Hanger - NaturalJAAM024N • 98 op voorraad |
€ 74,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Voeg een vleugje rustieke charme toe aan uw ruimte met de eilandstoffenhanger - natuurlijk, gemaakt van de authentieke teaktak. Deze unieke hanger brengt de natuurlijke schoonheid van het eiland binnenshuis en biedt een stijlvolle en functionele opslagoplossing voor uw kleding.
De organische vorm en natuurlijke afwerking maken het een opvallend stuk in elke kamer, waardoor een stuk eilandparadijs naar je huis wordt gebracht.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 20cm |
| width | 10cm |
| length | 70cm |
| weight | 1,200gr |
| Barcode/EAN | 7438246067045 |
| SKU | JAAM024N |