JAES025B-M • 135 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Burned Sushi Plate - Black - MJAES025B-M • 135 op voorraad |
€ 17,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Als je sushi wilt serveren, is er niets lekkerder dan deze te presenteren op dit prachtige gebrande sushibord. We houden van het strakke en mooie design van onze gebrande terracotta borden.
| Materiaal | Terracotta |
| Kleur | Zwart |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 12cm |
| length | 25cm |
| weight | 480gr |
| Barcode/EAN | 7438246173135 |
| SKU | JAES025B-M |