| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Raffia Palmeira - NaturalBAJN117N • 33 op voorraad |
€ 17,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Onze grote bamboetak met handgemaakt grasblad voegt een natuurlijk mooi decoratief element toe aan je interieur. Kan op de vloer worden geplaatst, leunend tegen de muur. Deze prachtige blikvanger voegt een boho-look toe aan elke interieurdecoratie.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Raffia |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 190cm |
| width | 10cm |
| length | 30cm |
| weight | 300gr |
| Barcode/EAN | 7438246077020 |
| SKU | BAJN117N |