BALS001N-M • 5 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Cowrie Mask on Stand - MediumBALS001N-M • 5 op voorraad |
€ 79,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Dit unieke 'hoofd'-display op standaard is een verbluffende etnische schoonheid. Het hoofd is versierd met fraai met de hand geplaatste schelpen. Dit stuk verdient absoluut een bijzondere plek om uw interieur, overdekt terras of tuin mee aan te kleden.
| Taal | Engels |
| Materiaal | Hout |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 40cm |
| width | 10cm |
| length | 17cm |
| weight | 1,100gr |
| Barcode/EAN | 7438246117108 |
| SKU | BALS001N-M |