| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Rattan Monstera - NaturalJARE010N • Product beschikbaar |
€ 14,95 | Start 12/06/2026 | Voeg toe |
Dit rotan decostuk is prachtig gemaakt in de vorm van een blad. Zet hem in een vaas, hang hem aan de muur of zet hem neer zoals jij wilt! De warme tint zal prachtig staan in elk interieur.
| Materiaal | Rotan |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 120cm |
| width | 5cm |
| length | 40cm |
| weight | 1,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246290214 |
| SKU | JARE010N |