BAJN016NB-180x240 • 15 op voorraad
| Variant | Adviesprijs | Tijd tot verzending | Hoeveelheid |
|---|---|---|---|
The Seagrass Carpet - Natural Black - 180x240BAJN016NB-180x240 • 15 op voorraad |
€ 329,95 | 1-3 dagen | Voeg toe |
Ons rechthoekige zeegrastapijt gemaakt met raffia, sisal en palm is natuurlijk en zwart van kleur. Het geeft textuur en zachtheid aan een harde vloer. Het is van nature slijtvast en ideaal voor uw keuken, woonruimte of overdekt terras.
| Materiaal | Zeegras |
| Taal | Engels |
| Gemaakt in | Indonesia |
| height | 2cm |
| width | 240cm |
| length | 180cm |
| weight | 7,000gr |
| Barcode/EAN | 7438246183158 |
| SKU | BAJN016NB-180x240 |